Пакет юридичних послуг фізичним особам

«Мобільний адвокат»

Кваліфікована юридична допомога, що завжди поряд із Вами!


Іноді у нашому житті виникають обставини і ситуації, що вимагають від нас невідворотної реакції, негайного прийняття зваженого, обґрунтованого рішення, вчинення дій в умовах емоціонального перенавантаження або навіть у стані, коли ми під впливом зовнішніх факторів не у змозі надати належну оцінку усім об’єктивно існуючим обставинам для обрання найбільш ефективної тактики реалізації або захисту порушених, оспорюваних чи невизнаних прав, свобод або ж охоронюваних законом інтересів.

Слід усвідомити, що з будь-яким Вашим рішенням, дією або допущеною бездіяльністю чинне законодавство пов’язує настання відповідних правових наслідків.

Здебільшого основним чинником, що призводить до порушення Ваших прав, слід, у першу чергу, визнати незнання або ж нерозуміння змісту відповідної правової норми, регламентуючої відповідні правовідносини.

Для забезпечення надання комплексної правової допомоги незалежно від місця Вашого перебування ми постійно розширюємо коло наших партнерів, залучаючи до співпраці провідні іноземні адвокатські бюро, юридичні компанії, висококваліфікованих адвокатів, юристів за відповідними фаховими спеціалізаціями.

Ми хочемо бути Вашим надійним партнером за будь-яких обставин.

Якщо Ви задастесь питанням про те, навіщо витрачати свої гроші на постійний правовий супровід, – то ми з легкістю відповімо:

«Подумайте, навіщо мільйони користувачів комп’ютерної техніки та мобільних гаджетів по всьому світу використовують програми антивірусного захисту та системи криптографічного шифрування інформації?

Основна мета – попередження можливих наслідків існуючих загроз!»

Не зволікайте – забезпечте свою повну комплексну юридичну захищеність у будь-якому куточку світу* вже сьогодні!

*Пропозиція діє виключно у межах держав, у котрих нами укладено договори про партнерське співробітництво з адвокатськими бюро, юридичними компаніями, адвокатами, які спеціалізуються у відповідних сферах юридичних практик.
Перелік таких держав постійно розширюється. Всю необхідну детальну інформацію Ви можете отримати за контактними номерами телефонів або надіславши запит на електронну поштову адресу, що розміщені за посиланням «Контакти».

Наші пропозиції для вас:

Пакетні послуги можуть надаватися Клієнту за допомогою засобів мобільного зв’язку або (на його прохання) безпосередньо в офісі Адвокатського бюро, а у випадку надання послуг в межах пакетної пропозиції «Мобільний адвокат «Міжнародний»» - офісі нашого партнера.

Пакети послуг фізичним особам

Пакет «Мобільний адвокат «Україна комплекс – 30»»*

Строк дії пакету – 30 календарних днів з моменту оплати гонорару за договором.

Найменування пакету послуг

Загальні умови надання правової допомоги

Гонорар за умовами  пакетної пропозиції

Пакет «Мобільний адвокат «Україна комплекс – 30»»
5 консультацій

пакетна пропозиція надається:
- протягом 30 календарних днів з моменту оплати гонорару**
- без вихідних
- з 09 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.
- за допомогою засобів мобільного телефонного зв’язку або (на прохання Клієнта) безпосередньо в офісі Адвокатського бюро

2750 грн.

Пакет «Мобільний адвокат «Україна комплекс – 30»»
10 консультацій

4750 грн.

Пакет «Мобільний адвокат «Україна комплекс – 30»»
15 консультацій

7000 грн.

Пакет «Мобільний адвокат «Україна комплекс – 30»»
20 консультацій

9250 грн.

*За умовами договору про надання правової допомоги пакет послуг «Мобільний адвокат Україна «комплекс – 30»» включає надання виключно усних консультацій, роз’яснень із правових питань суб’єкту визначеному у договорі як Клієнт щодо забезпечення реалізації, а також захисту його прав, свобод та охоронюваних законом інтересів у правовідносинах, що урегульовані нормами національного законодавства України.

Умови пакетних пропозицій (у частині переліку послуг та строків їх надання) можуть бути змінені за угодою сторін.

**Умови та порядок сплати гонорару встановлюється договором про надання правової допомоги.

Пакет «Мобільний адвокат «Україна – індивідуальний»»*

Найменування пакету послуг

Загальні умови надання правової допомоги

Гонорар за умовами  пакетної пропозиції

Пакет «Мобільний адвокат «Україна – індивідуальний»»

пакетна пропозиція надається:
- одноразово за зверненням Клієнта  після оплати гонорару**
- без вихідних
- з 09 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.
- за допомогою засобів мобільного телефонного зв’язку або (на прохання Клієнта) безпосередньо в офісі Адвокатського бюро

650 грн.

*Пакетна пропозиція «Мобільний адвокат «Україна – індивідуальний»» включає надання одноразової усної консультації, роз’яснення із правових питань Клієнту щодо забезпечення реалізації, а також захисту його прав, свобод та охоронюваних законом інтересів у правовідносинах, що урегульовані нормами національного законодавства України.

**Гонорар сплачується шляхом перерахування грошових коштів:

  • на розрахунковий рахунок Адвокатського бюро за банківськими реквізитами, надісланими в SMS-повідомленні на абонентський номер мобільного телефону Клієнта, за яким буде отримуватись пакетна послуга;
  • на особовий абонентський рахунок за номером мобільного телефону Адвокатського бюро, за яким пакетна послуга надаватиметься.
    Порядок сплати гонорару погоджується з Клієнтом індивідуально до моменту його перерахування.

Пакет «Мобільний адвокат «Міжнародний»»*

Строк дії пакету – встановлюється за домовленістю сторін договору про надання правової допомоги. Послуга надається з моменту оплати гонорару.

Найменування пакету послуг

Загальні умови надання правової допомоги

Гонорар за умовами  пакетної пропозиції

Пакет «Мобільний адвокат «Міжнародний»»

 

пакетна пропозиція надається:
- у межах строків, встановлених у договорі про надання правової допомоги після оплати гонорару**
- без вихідних
- з 09 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв. (застосовується місцевий час держави або адміністративно-територіальної одиниці держави перебування)
- за допомогою засобів мобільного телефонного зв’язку або (на прохання Клієнта) безпосередньо в офісі партнера

За домовленістю сторін

*Пакетна пропозиція «Мобільний адвокат «Міжнародний»» включає надання Клієнту визначеного у договорі про надання правової допомоги обсягу усних консультацій, роз’яснень із правових питань щодо забезпечення реалізації, а також захисту його прав, свобод та охоронюваних законом інтересів у правовідносинах, що урегульовані нормами національного законодавства держави перебування.
Усі інші види правової допомоги надаються Клієнту та оплачуються ним окремо на умовах, що встановлюються із застосуванням спеціальних партнерських пропозицій.

**Порядок оплати гонорару узгоджується з Клієнтом у договорі про надання правової допомоги.

parallax background
 

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться із нами через контактну форму